skip to Main Content

K.A. Rasmussen OÜ ärinimi Eestis muutub. Uueks firmanimeks on alates 21.11.2022 OÜ Tavast Eesti ning uueks kaubamärgiks alates 1.12.2022 on Tavast. Firma registrinumber, KMKR number, aadress ja pangakontod jäävad endiseks. Kodulehe uueks aadressiks on tavast.ee ning e-post info@tavast.ee.

ENG: This email is to inform that the name of K.A. Rasmussen OÜ in Estonia is changing. New business name is OÜ Tavast Eesti and new trade mark is Tavast. Registration no, VAT no, address and bank details will remain same as they were. New address of our webiste is tavast.ee and e-mail address info@tavast.ee. We remain selling precious metals and goldsmith tools in Estonia and Baltics. For aditional information call +372 600 7715 or send us an email.

K.A. Rasmusseni Eesti ettevõte asutati 22 aastat tagasi Osaühingu Roman Tavast ja Norra K.A. Rasmussen AS ühisettevõttena, mille eesmärgiks oli väärismetallide ost-müük, kullassepa tööriistade ning ka hambatehniliste tarvikute ja vahendite müümine Eestis ja Baltikumis.

K.A. Rasmussen grupp viis eelmisel aastal läbi suuremaid muudatusi, mille tulemusena loobuti skandinaavias hambavaldkonnast ning müüdi osalus Eesti ettevõttes.

Jätkame Eestis ja Baltimaades uuenenud nime all väärismetallide ostmist ja müümist, samuti soovime oluliselt arendada kullassepa tööriistade suunda. Uue valdkonnana pakume 3D-tehnoloogia-lahendusi hambaarstidele ja -tehnikutele ning ka kullasseppadele.

Mida uut pakume ja mida on lähiajal oodata?

  • metallikonto teenus meie headele profiklientidele
  • järelmaks kallimate seadmete soetamiseks
  • väärismetallide analüüsiteenus RFS-tehnoloogial koos väljatrükiga
  • uued kaubamärgid ja suurem kaubavalik poes ja laos
  • varsti uus ja mugav e-pood

Meie pood ootab teid endises asukohas aadressil Kadaka tee 36, Tallinn, kus Kristi ja Liis annavad endast parima, et aidata leida just teile sobivad tooted ning Maarja aitab vormistada metallikonto lepingu.

Sooviga soetada 3D skänner või printer või vajalikke tarvikuid, aitab teid endiselt Rauno.

Back To Top